Fotele fryzjerskie

"Made in Italy"

Nasze włoskie fotele fryzjerskie są wykonane w 100% na terenie Italii. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały bardzo trwałe i odporne na zużycie, a zarazem stylowe i eleganckie. Bezkompromisowe zasady produkcji "Made in Italy" gwarantują najwyższą jakość i unikalny design, który idealnie podkreśli wnętrze twojego lokalu.

Fotele Salon Ambience

dostępne są z różnymi rodzajami podstaw wykonanych z aluminium z możliwością blokady.

Podstawy foteli wykonane są z solidnej nierdzewnej stali, a pompy dostępne w dwóch wariantach: hydrauliczne i gazowe spełniają wysokie standardy jakości, które potwierdzają ich niezawodność. Dzięki temu łatwo i szybko dopasujesz fotel fryzjerski do każdego klienta zapewniajac zarówno jemu jak i sobie komfort oraz wygodę pracy.


Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym meblem, jakim jest fotel Salon Ambience. Do wyboru są także fryzjerskie fotele oferowane bez pompy bądź z pompą gazową lub hydrauliczną.

Osiągnięcie prawie każdego zawodu w dzisiejszych czasach wymaga odpowiedniego przygotowania oraz posiadania konkretnych umiejętności i predyspozycji. Bez tego niestety nie da się dobrze przygotować, ani być kompetentnym w wykonywanej przez siebie pracy.