Fotele fryzjerskie

"Made in Italy"

Nasze modele są wykonywane w 100% na terenie Italii z materiałów bardzo trwałych i odpornych na zużycie, a zarazem stylowych i eleganckich. Fotele fryzjerskie Salon Ambience podlegają bezkompromisowym zasadom produkcji "Made in Italy", co gwarantuje ich najwyższą jakość i unikalny design, który idealnie podkreśli wnętrze twojego lokalu.

Salon Ambience

Udostępnia różne rodzaje podstaw wykonanych z aluminium z możliwością blokady.
Podstawy naszych produktów wykonane są z solidnej nierdzewnej stali, a dostępne w dwóch wariantach (hydrauliczne i gazowe) pompy spełniają wysokie standardy jakości, które potwierdzają ich niezawodność. Dzięki temu łatwo i szybko dopasujesz fotel fryzjerski do każdego klienta, zapewniając zarówno jemu jak i sobie komfort oraz wygodę pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym meblem. Do wyboru są także fotele fryzjerskie oferowane bez pompy. W dzisiejszych czasach na rynku funkcjonuje coraz więcej firm dystrybuujących analogiczny sprzęt, więc w tym nadmiarze warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm, które zapewniamy Państwu w ofercie Salon Ambience. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie.