Salon Ambience > Meble fryzjerskie > Fotele fryzjerskie, fotel fryzjerski

Fotele fryzjerskie

Fotele fryzjerskie

Fotel Fryzjerski ZARA
Fotel jest podstawowym meblem w każdym salonie fryzjerskim.

Fotele wyprodukowane przez Salon Ambience posiadają niepowtarzalny design oraz najwyższą jakoś wykonania, co można dostrzeć już na pierwszy rzut oka.

"Made in Italy"

Nasze włoskie fotele fryzjerskie są wykonane w 100% na terenie Italii. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały bardzo trwałe i odporne na zużycie, a zarazem stylowe i eleganckie. Bezkompromisowe zasady produkcji "Made in Italy" gwarantują najwyższą jakość i unikalny design, który idealnie podkreśli wnętrze twojego lokalu.Fotele Salon Ambience

dostępne są z różnymi rodzajami podstaw wykonanych z aluminium z możliwością blokady.

Podstawy foteli wykonane są z solidnej nierdzewnej stali, a pompy dostępne w dwóch wariantach: hydrauliczne i gazowe spełniają wysokie standardy jakości, które potwierdzają ich niezawodność. Dzięki temu łatwo i szybko dopasujesz fotel fryzjerski do każdego klienta zapewniajac zarówno jemu jak i sobie komfort oraz wygodę pracy.

Fotel Fryzjerski TULIP   Fotele fryzjerskie ALEXA  
Tulip   Alexa  

Do wyboru są także fryzjerskie fotele oferowane bez pompy bądź z pompą gazową lub hydrauliczną.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym meblem, jakim jest fotel Salon Ambience

Osiągnięcie prawie każdego zawodu w dzisiejszych czasach wymaga odpowiedniego przygotowania oraz posiadania konkretnych umiejętności i predyspozycji. Bez tego niestety nie da się dobrze przygotować, ani być kompetentnym w wykonywanej przez siebie pracy.

Zobacz nasze fotele:

Salon w kolorach SKY

 

Nasze fotele fryzjerskie obite są wysokiej jakości materiałem Sky, dostępnym w 46 różnych kolorach. Ich gamę wyróżnia zróżnicowanie kolorów i faktury, co powoduje, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Kolory SKY

Kolory sky

Materiały Sky (dostępne w aż 46 odcieniach bez dodatkowej opłaty) pozwolą na spersonalizowanie foteli, tak by idealnie pasowały do Twojego salonu.