Nasza Firma

Firma Salon Ambience powstała w Reggio Emilia we Włoszech w roku 1989 i zdecydowanie podbija włoski rynek mebli fryzjerskich. Dzisiaj jest liderem na rynku krajowym i stale umacnia swoją pozycję na arenie międzynarodowej, eksportując meble najwyższej jakości do okoła świata.

Od samego początku istnienia, filozofią firmy jest połączenie włoskiego stylu, tradycji oraz wysokiej jakości wykonania z mentalnością międzynarodowej firmy, która jest w stanie zaspokoić wiele wymagań wynikających z globalnego rynku.

Produkty, które noszą znak towarowy Salon Ambience, są równoznaczne z kreatywnością i trwałością. Ich celem jest polepszenie nie tylko miejsca pracy stylisty, ale także jakość wykonywanej pracy, gwarantując miłą i przyjazną atmosferę, która nie jest stresująca lecz odprężająca. Jedynie taka atmosfere może dać styliście niezbędne warunki do pracy w salonie.

W ten oto sposób Salon Ambience spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, nie tylko w Europie, lecz na całym świecie. Od ponad 27 lat firma z sukcesem rozbudowuje swoją sieć dystrybucji, obejmując już ponad 100 krajów co stanowi prawie 80% jej obrotu.

Nasze wartości

Jakość to niezbędny i jednocześnie najważniejszy element każdego projektu. Każdy oryginalny element marki Salon Ambience musi zatem być gwarancją produktu wysokiej jakości jak również niezmiennym w czasie. Z tego powodu, zasadniczym pojęciem każdego projektu jest to, żeby stworzyć wartość, która jest i będzie trwała.

Badanie stanowią kluczową część w rozwoju firmy. Działają one na rzecz podniesienia wartości estetycznych, łatowści użytkowania i komfortu. Jest to złożona część procesu, wymagająca interakcji ze stylistami, gdzie każdy ma różne potrzeby, gust, aspiracje i możliwości.

Profesjonalizm to właściwość, która odróżnia jedną firmę od reszty, i dlatego organizacja menedżerska składa się z zespołu młodych, dynamicznych i bardzo zmotywowanych profesjonalistów, którzy cechują się kompetencją i niezawodnością.