Od projektu po realizację

Zastosowanie technologii komputerowego projektowania (CAD) w planowaniu salonu fryzjerskiego umożliwia klientom uzyskanie wizualizacji jak ich nowy salon będzie wyglądał.

Poniższa część przedstawia jak nasi doświadczeni projektanci mogą poprowadzić Cię przez kolejne etapy, od pomysłu do realizacji projektu

 

Pełny projekt (2D, 3D, rendering) kosztuje 100 EUR, ale klienci, którzy zamówią meble Salon Ambience otrzymują go za darmo!

Dwuwymiarowy projekt opracowywany jest w Salon Ambience Design Centre. Umożliwia on dokładne zobrazowanie rozkładu nowego salonu.

Po zaakceptowaniu projektu 2D, przygotowywane jest „złożenie fotograficzne,” czyli roszerzenie dotychczasowego projekt o trzeci wymiar, kolory oraz materiały. Narzędzie to jest wyjątkowo przydatne, ponieważ pokazuje klientowi dokładnie jak będzie wyglądał ukończony salon.

Ten projket umożliwia przedstawienie „złożenia fotograficznego” tym razem od wewnątrz salonu. Narzędzie to pozwala przedstawić specyficzne szczegóły salonu takie jak ustawienie myjni i foteli, wejście do salonu, zaplecze, itd.

Kiedy projekt salonu zostanie zaakceptowany przez właściciela salonu, można rozpocząć pracę nad realizacją.

.